• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

Drony – pády a krízové situácie.

  • 3

Drony – pády a krízové situácie.

Ako to je teda dne s tými pádami dronov?

Aj v súčasnosti sa stretávam s rozpačitými názormi na lietanie s dronmi. Jedni túto technológiu vnímajú s nadšením, hlavne deti 🙂 a iní sú z nej podráždení. Aj trošku chápem tú podráždenosť ktorá môže vyplývať z obavy, že dron niekoho natočí pri nekalej činnosti :-).  Niektorí ľudia sa obávajú, že im to rozbije hlavu, lebo také už videli v telke..., tak po dronovi niečo hodia a potom im to naozaj spadne na hlavu a tešia sa že mali pravdu :-D.

Tak to bolo trocha s humorom, ale pády dronov už dnes nie sú ani zďaleka tak časté ako to bolo pred pár rokmi. Je ale fakt, že veľa ľudí sa toho bojí a preto som dal dokopy nejaké moje skúsenosti a urobil video o tom ako to dnes s tou bezpečnosťou lietania je.

Takže ak vás tato téma zaujíma pozerajte.


3 komentáre

dronista

18 novembra, 2017at 10:20 pm

Ja som kúpil taký nejaký dron z číny, za 125€, nepotrebujem žiadne profi zábery, ale keď som s tým prvý raz vyletel, tak som o neho skoro prišiel, ale je fakt že fúkal trochu vietor a asi to malo na ovládanie vplyv.

jumper14

18 novembra, 2017at 10:16 pm

Super perfektné, fakt užitočné infomácie.

Jožo

15 novembra, 2017at 11:09 pm

Dobre vysvetlené, dík super video. Je fakt že ani ja tieto mašinky moc nemám v láske, ale asi sa tomu už neubránime. Len ma sere, že s tým kdejaký id..t lieta a robia s tým somariny, čumia ľuďom do dvorov a podobné nezmysli.

Leave a Reply

Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.