• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

S čím pracujeme

Záznam videa pomocou tecniky:

SONY NEX 50

kamera s vymeniteľnými objektívmi. K dispozícii objektív 300mm a širokouhlý "rybie oko"

záznamová kamera

SONY NEX 50

Sony FDR-AX700 4K

Veľmi flexibilná 4k kamera, vhodná aj pre použitie so stabilizátorom.

PANASONIC X-920

malá vysokocitlivá kamera (3CMOS, obj.  leica f1,4) využívaná ako druhá kamera, alebo na akčné scény.

záznamová kamera

Panasonic X-920

Akčné kamery

 Pre snímanie akčných scén, v rizikových podmienkach, alebo pre snímanie pod vodou, využívame akčné kamery GoPro a Xiaomi.

akčná kamera

Gopro Hero 3

zrkadlovka NIKON D7100

Nikon D7100 s možnosťou fotenia v rozlíšení 24MPx. Vhodné pre fotenie interiérov aj pre tlačové materiály. Natáčania fullHD videa v spolupráci so stabilizátorom.

Zrkadlovka NIKON D7100

NIKON D7100

zrkadlovka NIKON 5100

pre fotografovanie panorám , ale niekedy použitý ako efektná HD kamera alebo  s malou hĺbkou ostrosti klasický fotoaparát. K dispozícii objektívy 300mm a rybie oko.

fotoaparát pre panorámy

NIKON 5100

dji Inspire

Veľký profesionálny dron. Jeho výhodou je predovšetkým možnosť samostatného ovládania drona a samostatne kamery, takže kameraman má lepšiu možnosť strážiť kompozíciu a operátor drona zasa má lepšie pod kontrolou let drona.

Dji Inspire

dji Mavic 2 PRO

dron pre univerzálne použitie (foto a videozáznam). Je to malý dron s výbornou stabilizáciou. Osadený 1" čipom takže je vysoká kvalita obrazu a fotenie v rozlíšení až 20MPx vo formáte jpg a RAW, Dron je veľmi dobre prenosný, tichý a tiež vhodný pre natáčanie v interiéroch.

Dji Mavic 2 PRO

dji Phantom 4 PRO

Síce malý ale vysokokvalitný dron, používaný aj pre zábery do televíznych seriálov. Vďaka zdvojenému kompasu a gps senzoru je vysokobezpečný a nie je problém lietať bez rizika aj v blízkosti davu ľudí. Je osadený 1" čipom, takže má vysokokvalitný obraz a tiež fotí s rozlíšením 20MPx vo formáte jpg a RAW.

Dji Phantom 4PRO

Kamerové stabilizátory

Pre zhotovenie stabilizovaných dynamických záberov využívame stabilizátory Feiyu AK2000 a Dji Osmo. V spojení s kamerami Panasonic X920, alebo NIKON 7100, či Dji X3 vznikajú potom fantastické záber.

Kamerový stabilizátor
Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.