• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

Úradná elektronická schránka

  • 2

Úradná elektronická schránka

Úradná schránka a čo s ňou...

Asi nie je pre vás nová informácia, že od 1. júla začína platiť zákon, podľa ktorého musia všetci štatutári komunikovať s úradmi prostredníctvom úradnej emailovej schránky.

Viac informácií o tejto povinnosti nájdete na- zive.sk

Ja ju už nejaký ten týždeň mám a skúšal som cez to vybaviť napríklad registráciu do zoznamu obchodných subjektov pre systém EKS. Týmto spôsobom je uvedené, že je len polovičný poplatok, ale bohužiaľ toto nebolo možné, pretože na tom ešte ostatné úrady nefungovali, no verím že od 1.6. to bude inak. Je fakt, že taký register trestov vybavený z pohodlia domova za 5 min je určite prínos.

No ale pýtate sa asi, ako toto súvisí s obsahom mojej webstránky. Ide o to, že než sa mi podarilo aktivovať tú schránku a prihlásiť sa do nej, tak som trocha "maturoval" :-). Preto som sa rozhodol, že Vám to trocha uľahčím a vytvoril som pre vás videonávod ako toto s ľahkosťou urobiť a nastaviť si notifikáciu tak, aby ste nemuseli schránku denne kontrolovať.

Ak teda máte záujem a máte záujem aj o ďalšie informácie z oblasti videomarketingu pošlite vašu emailovú adresu a obratom Vám pošlem link na video.2 komentáre

jumper14

18 novembra, 2017at 10:15 pm

No veď to, ale aj keď to fungovalo, tak to viac nefungovalo. Chcel som si cez to vybaviť registráciu v zoname hospodárskych subjektov a ľudia na tom úrade ani nevedeli čo s tým. Najskôr mi povedali že je to v poriadku a potom že to vlastne elektronicky ani nejde…

Anonym

15 novembra, 2017at 11:05 pm

No toto nám bolo treba a už to zasa nefunguje, som zvedavý ako to dopadne…

Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.