• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

Vianočný večierok

  • 1

Vianočný večierok

Videomarketing a Vianočný večierok.

Rok sa zasa priblížil ku koncu a za mesiac tu máme čas Vianočných večierkov. Veľa ľudí vníma takýto večierok ako možnosť zábavy, či príjemnej atmosféry s kolegami, či obchodnými partnermi. Video z večierka však môže byť veľmi dobrým nástrojom na získanie nových, či nerozhodnutých klientov.

Vianočný večierok

Večierok pre zamestnancov:

zverejnením krátkeho videa z vašej firemnej akcie ukážete klientom, že ste firma ktorá nemá finančné problémy, taktiež že si viete vážiť vašich zamestnancov, takže si budete pravdepodobne vážiť aj svojich klientov. Keď budú na videu ľudia ktorí sú veselí a bavia sa, dá sa predpokladať, že sú vo vašej firme spokojní a teda sa budú o nich ako klientov aj s radosťou starať a vaše služby budú teda na vysokej úrovni. Ak bude z videa patrné, že zamestnancov odmeňujete, bude jasné, že si budete vážiť aj vašich zákazníkov

Takéto video sa dá využiť aj na interné účely na upevňovanie lojality zamestnancov. Púšťaním takýchto videí, teda aj z iných akcií, na monitoroch niekde v spoločných priestoroch, či zverejnením na internej sieti sa prehlbuje, poprípade udržiava lojalita zamestnancov aj vo chvíľach, keď má firma nejaké problémy. Týmto spôsobom je možné pôsobiť aj na klientov, ktorí prídu osobne do vašej firmy.

Večierok pre klientov:

video z takéhoto večierka je výborný spôsob ako prezentovať, že si svojich klientov vážite a to nielen pozvaným, ale aj potenciálnym klientom. V prípade že vaša firma je už váženou značkou, prezentácia vašich klientov v takomto videu je aj pre nich marketingom, čo môže byť tiež motiváciou. Večierok je aj vynikajúca príležitosť urobiť krátky rozhovor s klientom, čo je referencia na nezaplatenie.

Ak už investujete nemalé peniaze do večierka, myslite, že sa vám vo veľkej miere môžu vrátiť a že je to pre vašu  firmu reklama, ktorú v iný čas roku nenatočíte.

Veľmi zaujímavý spôsob marketingu je aj napríklad milá videopozvánka ako napríklad

 


1 Comment

Anonym

15 novembra, 2017at 11:03 pm

No je pravda že video z večierka je dobrá vec, ale musí sa dať bacha na to aby tam neboli „priveľmi veselí“ zamestnanci, toto potom nerobí dobrú reklamu 🙂

Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.