• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

videonavody

Videonávody

Dnes sa už nikomu nechce čítať obsiahle tlačené návody, ktorých je plná krabica, pretože sa tlačia snáď vo všetkých jazykoch. taktiež výroba tlačených návodov je pomerne zložitá a nákladná, no a ak príde nebodaj k inovácii, tak sodoma gomora, všetko tlačiť nanovo (to nikto nerobí a potom to aj tak vyzerá :-)). Jednoduchý a zrozumiteľný videonávod sa pritom dá zhotoviť dnes už za pár Eur. Dajú sa robiť aj animované, ale tie sú podstatne drahšie. No výhodou je, že ak príde k zmene, tak sa to obvykle dá jednoducho opraviť a zmeniť.

Ak vyrábate alebo predávate nejaké výrobky, či už svoje, alebo len sprostredkovávate obchod, vaši zákazníci určite ocenia ak budú mať k dispozícii jasný videonávod, ako výrobok inštalovať, nastaviť alebo používať. Týmto spôsobom predídete nevhodnému používaniu, ušetríte čas pri zaškolovaní a klienti budú určite spokojnejší.

Distribúcia videonávodov k zákazníkovi môže byť niekoľkými formami. Ideálne a najlacnejšie je mať nejaké kanál podpory na webovej stránke. Klient to tam vždy nájde a v prípade zmeny návodu, nahráte nové video a je to hotovo.

Nie zlá alternatíva je aj DVD:  takéto DVD môže byť potlačené rôznymi informáciami, takže môže zároveň slúžiť ako marketingový materiál.

Ďalšou možnosťou sú USB kľúče, na ktoré sa nahrá vždy pri predaji aktuálne video, poprípade iné propagačné materiály. Toto je síce drahšia alternatíva ako DVD, ale nemusíte ich vyhadzovať do koša ak sa niečo zmení a klient sa poteší darčeku na ktorom môže byť logo firmy, takže ďalší spôsob marketingu.

V prípade záujmu o viac informácií nám zavolajte, alebo pošlite správu prostredníctvom formulára, či emailu.


Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.