• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

Videozáznam a fotenie

Foto a video záznam

Letecké práce s dronom, majú v dnešnej dobe široké využitie a pre budúcnosť  to myslím bude nepostradateľná technológia.

Naša firma sa v súčasnosti zameriava predovšetkým na práce zamerané na záznam videa alebo fotografie. Zábery ktoré nám dnes poskytujú drony sa v súčasnosti nedajú urobiť žiadnou inou technológiou, pričom sú dnes veľmi cenovo dostupné. Ich výhodou je predovšetkým to, že môžu nahrávať z takých miest kde sa kameraman nijakým spôsobom nedostane. Drony dokážu urobiť taký záber v pohybe, aký sa nedá nahradiť, napríklad odlet z detailu na obrovský celok, čo býva veľmi efektné. Takisto zábery na kultúrne a športové akcie kde pohľad z vrchu určite dodáva pocit veľkosti, ale tiež krásne pohľady sledujúce objekty na vode, či vo vzduchu, čo by inak stálo veľa peňazí (využitie vrtulníka, či prenájom člna).

Možnosti využitia natáčania s dronom si pozrite na promo videu.

Veľmi efektným spestrením bývajú zábery z kultúrnych akcií, či priamo koncertov, bez takýchto záberov dnes určite videa z festivalov určite nie sú tak emotívne, ako keď sa to oživí pohľadom z výšky. 

Zaujímavým využitím dronov pri letných kultúrnych akciách, je prenášania obrazu on-line priamo na veľkoplošné LED obrazovky. Je to pre návštevníkov veľmi atraktívne a zaujímavé. Zopár príkladov je možno vidieť vo videozostrihu.

Šachtičky panorama

Panorámy Šachtičky

Dronmi je možné však robiť aj zaujímavé 3Dpanorámy  zaujímavých miest , areálov ale tiež fotografie napríklad hotelov pod.

Lietanie na kultúrnych akciách má však svoje úskalia a preto takéto lety nemôže robiť každý. Je pri tom dôležité dodržiavať zásadné bezpečnostné pravidlá a aj preto je štandartne lietanie nad ľuďmi zakázené. Naša firma však splnila všetky podmienky a záruky dodržania bezpečnosti a preto má naša firma ako jedna z mála na Slovensku, oficiálne povolenie lietať nad ľuďmi.


smartemailing

služby emailmarketingu
Využite služby profesionálov pre svoj emailmarketing. Pomôže Vám robiť svoje kampane profesionálne a bez rizík.

Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.