• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

Videozáznam a fotenie

Foto a video záznam

Letecké práce za pomoci technológie UAV (dron), majú v dnešnej dobe široké využitie a pre budúcnosť  to myslím bude nepostradateľná technológia.

Naša firma sa v súčasnosti zameriava predovšetkým na práce zamerané na záznam videa alebo fotografie. Zábery ktoré nám dnes poskytujú drony sa v súčasnosti nedajú urobiť žiadnou inou technológiou, pričom sú dnes veľmi cenovo dostupné. Ich výhodou je predovšetkým to, že môžu nahrávať z takých miest kde sa kameraman nijakým spôsobom nedostane. Drony dokážu urobiť taký záber v pohybe, aký sa nedá nahradiť, napríklad odlet z detailu na obrovský celok, čo býva veľmi efektné. Takisto zábery na kultúrne a športové akcie kde pohľad z vrchu určite dodáva pocit veľkosti, ale tiež krásne pohľady sledujúce objekty na vode, či vo vzduchu, čo by inak stálo veľa peňazí (využitie vrtulníka, či prenájom člna).

Dronmi je možné však robiť aj zaujímavé 3Dpanorámy  zaujímavých miest , areálov ale tiež fotografie napríklad hotelov, ale tiež rôznych miest areálov a pod.

 

Dronmi je možné však robiť aj zaujímavé 3Dpanorámy  zaujímavých miest , areálov ale tiež fotografie napríklad hotelov pod.

Šachtičky panorama

Panorámy Šachtičky


Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.