• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

Firemný videomarketing

Firemné videá

Firemné videá

Boj o klienta a zákazky je v tejto dobe pomerne veľký, firmy sa snažia predávať svoje služby kde sa dá, no konkurencia je veľká. Už asi každý počul o tom že sa treba odlíšiť, len ako to urobiť??

Úspešné firmy dnes na odlíšenie využívajú predovšetkým videomarketing. Je to moderný spôsob komunikácie s klientom, pritom veľmi efektívny a poskytuje obrovský priestor pre kreativitu a pritom sa dá robiť za veľmi prijateľné náklady.

Na úvod by som spomenul zopár kategórií, kde sa dá v každej firme video využiť.

Online videoreklama

Online videoreklama patrí dnes medzi najefektívnejšie nástroje na získavanie nových klientov. Ja ju prirovnávam k billboardu, ale v elektronickej sieti. jej obrovskou výhodou je hneď niekoľko vecí:

  1. dá sa presne zamieriť na klienta, takže neplatíte za to, že ju niekto ukazuje mužom, keď je pre ženy, že ju nevidia deti, ak napríklad predávate nehnuteľnosti a podobne.
  2. nastavíte si toľko videní, koľko chcete- ak dáte viac peňazí, bude sa reklama zobrazovať častejšie a naopak
  3. ak niekoho reklama nezaujíma, tak za to že sa mu zobrazila, neplatíte
  4. máte presné štatistiky aký ľudia, odkiaľ a kedy ju pozerajú, takže sa dá dolaďovať takým spôsobom, aby bola najefektívnejšia
firemná videovizitka

Tento spôsob reklamy sa najviac využíva v sieti google (teda youtub) a samozrejme na facebooku.

Úžasné je, že takáto reklama vôbec nemusí stáť tisíce eur. Ak máte záujem o viac informácií, kontaktujte nás. Pomôžeme vymyslieť, vyrobíme a nastavíme zobrazovanie.

firemná videovizitka

Firemné videovizitky

firemná videovizitka je nástroj ako klientom rýchlou a zaujímavou formou predstaviť, firmu, prácu, alebo ľudí. Ak chcete ukázať, že ste moderná firma v moderných priestoroch, alebo prezentovať vaše stavby, tak toto je výborný spôsob ako to urobiť.

Osobné vizitky

Vďaka osobným videovizitkám klienti lepšie spoznajú vašich zamestnancov a budú mať k firme lepšiu dôveru. Osobné vizitky nie je úplne jednoduché urobiť tak, aby ľudia vyzerali uvoľnene, ale vieme im s tým pomôcť :-).

Videonávody

Ak predávate nejaké výrobky, či už svoje, alebo len sprostredkovávate obchod, vaši zákazníci určite ocenia ak budú mať k dispozícii jasný videonávod, ako výrobok inštalovať, nastaviť alebo používať. Týmto spôsobom predídete nevhodnému používaniu, ušetríte čas pri zaškolovaní a klienti budú určite spokojnejší. Vhodné aj pre softvérové riešenia.

Video pre internú komunikáciu

Ak sa vaša firma venuje, výrobe, montáži, servisu, určite vašim pracovníkom príde vhod videopostup montáže nového zariadenia, nastavenie nového stroja, montáže novej súčiastky, použitie nového programu a pod. . Takéto video môže byť jednoduché a pracovníci ho môžu mať uložené v mobilnom telefóne (tablete) a v prípade potreby majú po ruke jasné inštrukcie.

Videonábor ľudí

Dnes určite aktuálna téma zháňania nových pracovných síl. Videom sa dá určite lepšie pritiahnuť pozornosť kvalitného odborníka, ako obyčajným popisom niekde v inzeráte. Videu sa urobí propagácia a toto je možno efektívnejšie ako pracovný portál.
4 komentáre

Reethychiny

6 novembra, 2020at 7:06 pm

888453

Brus jed

29 októbra, 2020at 6:40 am

As a rule, having asked a question of installation of a ladder in the house, owners don’t assume that the ladder and its protection are two absolutely different products. Well, if the same company, like us, is engaged in the arrangement of turnkey facilities and can offer to make a ladder and metal fences on it in one set, but in practice it is rare. Therefore, before any owner of the stairs in the house the question arises: how to make it safe, we guarantee the best conditions for cooperation thanks to our own production, high potential design office and focus on long-term mutually beneficial partnership. Here you can buy not only standard fencing for stairs, but also design, made to order and is amazingly cheap. New construction technologies, developing rapidly, allow to use light, modern, reliable and weightless structures. Stair railings made of stainless steel are such that the price thereof is acceptable. Railings made of reliable material: an important structural element, part of the design of the building, the guarantors of safety and easy descent and ascent the stairs. Protections for ladders which are offered by our company differ in reliability, resistance to various aggressive influences and faultless appearance. In addition, their manufacture takes into account all kinds of standards and requirements relevant to this group of products. It is difficult to imagine a building in which there will be no stair railings, the presence of which increases the convenience, safety when moving. Note that today for the manufacture of construction offers a large selection of elements with which it is possible to quickly perform the installation of the structure, which for many years will last without losing the original qualities. Manufacturing and installation of stainless steel stairs is inexpensive compared to designs from other materials with equal quality characteristics. However, stainless steel is much more popular material-it is easy to handle, combine with other materials, install and care for the finished product

ClaudeEntit

29 augusta, 2020at 12:03 pm

568727

Davidbub

27 mája, 2020at 12:52 pm

736948

Leave a Reply

Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.